Funksjonærer_001.jpg

Ar norite būti vienu iš mūsų?

"Protan" yra tarptautinė kompanija su Norvegijos šaknimis. Mūsų veikla apima gamybinius ir sisteminius sprendimus stogų ir membranų srityje, techninę tekstilę, vėdinimo sistemas ir verslininkystės veiklą.

arrow_downward

Bendrovės būstinė yra Drammen, Norvegijoje. Bendrovėje dirba daugiau kaip 700 darbuotojų, turime biurus Lenkijoje ir Didžiojoje Britanijoje bei gerus partnerius visame pasaulyje. Mūsų organizaciją sudaro kompetentingi ir lojalūs daugelio šalių darbuotojai. Mes turime pasitikėjimą kiekvienu darbuotoju ir mes suteikiame visiems galimybę augti per įkvepiančias ir sudėtingas užduotis.

Tikslas - remti įgūdžių, kūrybiškumo ir atsakomybės ugdymą. Mūsų kompanija turi gerą, neoficialią atmosferą ir sistemingai siekiame būti sveika ir patraukli darbo vieta be avarijų ar profesinių ligų.

"Protan" vadovaujasi keturias pagrindines vertybes: Įsipareigojimas, Bendradarbiavimas, Kokybė ir Atsakomybė. Mes norime, kad žmonės, kurie kreipiasi dėl darbo mūsų kompanijoje, vadovautųsi tokiomis pačiomis vertybėmis.

Mes siūlome sudėtingas ir įdomias užduotis geromis darbo sąlygomis bei puikios karjeros galimybėmis didelėje korporacijoje. "Protan" darbo aplinka yra organizuota, mūsų sąlygos yra konkurencingos, siūlome geras pensijų ir sveikatos draudimo sistemas.

Mes visada atviri įdarbinti talentingus darbuotojus, kurie gali padėti įmonę pasiekti svarbiausius tikslus. Jei nerandate laisvos darbo vietos, atitinkančios jūsų kriterijus, rekomenduojame siųsti mums CV.