Mes turime nulinę viziją dėl traumų ir nelaimingų atsitikimų

Mes turime nulinę viziją dėl traumų ir nelaimingų atsitikimų

Mes nuolat stengiamės skatinti sveikatą, o mūsų tikslas yra sukurti darbo vietą be nelaimingų atsitikimų ir profesinių ligų.

arrow_downward

Protan yra patraukli vieta dirbti su geromis sąlygomis. Mes nuolat stengiamės skatinti sveikatą, o mūsų tikslas yra sukurti darbo vietą be nelaimingų atsitikimų ir profesinių ligų.

Sveikata yra svarbi visiems mums Protane ir yra pagrindinis veiksnys siekiant mūsų tikslų. Būtent todėl mes orientuojamės į mūsų darbuotojų sveikatą ir nuolatinį darbo sąlygų gerinimą.

Mes vykdome savo verslą, veiksmingai panaudojame medžiagas ir energiją, ypatingą dėmesį skirdama gamtinių išteklių naudojimo mažinimui ir emisijų bei atliekų mažinimui. Mes stengiamės užtikrinti, kad mūsų produktai būtų saugiai perdirbami ar utilizuojami.

Protan turi gerą saugos praktiką ir mokymus šia praktika, kad sumažintų nelaimingų atsitikimų skaičių ir žalą aplinkai bei turtui.

Reguliarūs patikrinimai atliekami tiek iš vidaus, tiek iš išorės, siekiant patikrinti, ar įmonės politika sveikatos, saugos, kokybės ir aplinkos apsaugos srityse yra stebima visose koncerno srityse.