Ilgalaikiai, aukštos kokybės sprendimai

Ilgalaikiai, aukštos kokybės sprendimai

"Protan" siūlo platų aukštos kokybės produktų, skirtų atspariems stogams. Produktai yra mechaniškai apsaugoti - vakuuminėje sistemoje arba mechaniškai pritvirtinti prie stogo konstrukcijos. Stogas puikiai suderinamas su plokščiais nuolydžiais stogais, tiek naujose statybos, tiek renovacijos projektuose. Protan stogas ir membranos yra armuotos ir padengtos PVC-P (plastifikuotos).

arrow_downward

Protan stogo dangos yra:

  • Atsparios aukštoms ir žemoms temperatūroms
  • Atsparios UV spinduliavimui
  • Savaime gęstančios
  • Išskirtinai atsparios pramušimams
  • Suvirinamos karštu oru

Geriausias pasirinkimas

Mūsų gaminiai yra labai atsparūs plyšimui, o tai ypač svarbu apsaugant nuo pažeidimų vietose, kuriose yra didelis vėjas. Mūsų stogas yra geriausias sprendimas sudėtingose oro sąlygose, o tai suteikia didelį pranašumą žiemą ir šaltu oru.

Antislidūs

Stogų membranos turi tekstūruotą, neslidų paviršių. Palyginti su ne tekstūruotomis stogo dangomis, šis sprendimas yra saugesnis tiek montažo, tiek priežiūros metu.

Savaime gęstanti

Mūsų membranos stogui yra sukurtos iš savaime užgęstančių medžiagų. Tai reiškia, kad jos apsaugo nuo ugnies plitimo ir atitinka gaisrinės saugos normų EN 13501-5 reikalavimus. Norėdami gauti daugiau informacijos, sapsilankykite www.protan.pl bei deklaracijoje SINTEF stogo dangai.

Nereikia atviros ugnies

"Protan" membranos ir stogo dangos yra suvirintos tik karštu oru, tai yra saugus montavimo ant stogo metodas. Pasirinkdami "Protan" sprendimus, pastatų savininkai išvengia ugnies montavimo metu.

Produktai

Produktai

Platus aukštos kokybės stogo dangų ir membranų asortimentas.

Techniniai brėžiniai ir aprašomieji tekstai

Techniniai brėžiniai ir aprašomieji tekstai

Galima atsisiųsti pdf ir dwg formatu.

Dokumentacija

Dokumentacija

Čia rasite gaminio dokumentus ir sertifikatus.