Visi gyvename po vienu stogu

Visi gyvename po vienu stogu

Protan yra kompanija, kuri siekia būti atsakinga už mūsų aplinkos būklę. Mūsų gaminiai pagaminti iš ekologinių žaliavų. Manome, kad jie turėtų būti gaminami, naudojami ir eksploatuojami naudojant mažiausius gamtos išteklius.

arrow_downward

Šiuo tikslu mes bendradarbiaujame su organizacijomis, tiekėjais ir mūsų klientais. Be to, mes glaudžiai bendradarbiaujame su vyriausybe, nevyriausybinėmis organizacijomis ir akademine bendruomene, siekdami ilgainiui pagerinti aplinkos apsaugą.

Mes taip pat esame viena iš pirmųjų Norvegijos bendrovių, užtikrinusi mūsų pastangų apsaugoti aplinkos apsaugą nuo EPD - dokumentą, kuriame standartizuotu ir objektyviu būdu apibendrinamas galutinio produkto aplinkosauginis profilis. EPD reiškia aplinkosaugos produkto deklaraciją. EPD Norge yra ECO platformos dalis.

"Protan" gaminiai gaminami Norvegijoje, naudojant Norvegijos hidroelektrinių elektrą. Turime ISO 14001 aplinkosaugos vadybos sistemų sertifikavimą ir ISO 9001 kokybės vadybos sistemas. "Protan" yra aktyvus Europos "RoofCollect®" sistemos dalyvis, apimantis medžiagų surinkimą ir perdirbimą.

Protan produktai montuojami su karštu oru be dujų arba atviros ugnies. Šis suvirinimo metodas yra labiausiai ekologiškas.

Resirkulering.jpg