Sudėtingos formos stogai

Sudėtingos formos stogai

Architektai ir statybininkai, naudojantys Protan stogo dangas, džiaugiasi dideliu estetiniu ir vizualiniu lankstumu, neprarandant ilgaamžiškumo, stiprumo ir aplinkosaugos reikalavimų.

arrow_downward

Stogas yra penktasis pastato fasadas

Skirtingi stogo profiliai ir spalvos gali pritraukti dėmesį ir susidomėjimą pastatu. "Protan" užtikrina stogo su aukštos kokybės membrana ilgą gyvenimą.

Orai – sandarūs ir ilgamečiai stogai

"Protan" stogo ir membranos sistemos pasižymi ilgaamžiškumu ir ilgu tarnavimo laiku, taip pat aukštu mechaniniu atsparumu bei minimaliais techninės priežiūros reikalavimais. Stogų sistemos ir membranos atitinka visus kokybės, lankstumo, prisitaikymo ir estetikos reikalavimus.

Spalvų ir profilių pasiūla

Design Roof sistema tai kokybė, funkcionalumas, moderni išvaizda ir naujovės. Spalvų ir profilių pasirinkimo galimybės užtikrina išskirtinę ir novatorišką stogo išvaizdą. Mūsų stogų dengimo sistema yra lengvai ir saugiai montuojama nepriklausomai nuo to, ar stogas yra plokščias, nuožulnus, kupolas ar sudėtingesnis.

Omega profilis

Šis profilis yra "Ω" formos, todėl taip vadinimas. Profiliai yra surenkami be apvirimo ant membranos po stogo sumontavimo. Ši forma suteikia gylį ir išraišką dideliems stogo paviršiams, taip pat padeda kurti modelius. Profiliai gali būti montuojami bet kuriuo metu, kad atitiktų pastato išvaizdą.