Solar Roof sistema

Solar Roof sistema

"Protan Solar" stogo sistema yra pritaikyta ant "Protan" membranomiss padengtų stogų montuoti saulės baterijas.

arrow_downward

Parengta įrengti stogo saulės baterijas

Tinkamo tipo membranos pasirinkimas priklauso nuo to, ar plokštės bus fotovoltinės ar terminės. Plokštės gali būti laisvai arba nuolat pritvirtintos prie stogo.

Paprastai, kai ant stogo planuojama pastatyti fotovoltines arba termines plokštes, membrana yra mechaniškai tvirtinama, todėl šiuo tikslu naudojama Protan SE membrana.

Tinkama spalva

Fotoelektrinės plokštės yra efektyviausios, kai jos nėra kaitinamos. Paviršiai su šviesiomis spalvomis paprastai atspindi saulės spindulius geriau nei tamsios spalvos paviršiai. Todėl mūsų "Protan Cool Roof " stogo sistema ir "Protan SE" šviesiai pilkos membranos, skirtos atspariems stogams, yra pirmasis pasirinkimas, kai planuojama įrengti saulės baterijas ant stogo. "Protan Cool Roof" yra viena iš geriausių saulės atspindžio verčių tarp rinkoje esančių produktų ir sukuria optimalų ryšį su "Protan Solar" sistemos sistema su saulės baterijomis.

Terminiai saulės kolektoriai paverčia saulės energiją į šilumą, naudojamą vandens šildymui. Šio tipo plokštės yra efektyvesnės, kai yra šiltesnės. Tokiu atveju geriau, kai paviršius yra tamsesnis, nes jis absorbuoja didesnį šilumos kiekį. Mes siūlome naudoti mūsų juodą arba tamsiai pilką Protan SE membraną, skirtą atspariems stogams.

Produktai

Produktai

Platus aukštos kokybės stogo dangų ir membranų asortimentas.

Techniniai brėžiniai ir aprašomieji tekstai

Techniniai brėžiniai ir aprašomieji tekstai

Galima atsisiųsti pdf ir dwg formatu.

Dokumentacija

Dokumentacija

Čia rasite gaminio dokumentus ir sertifikatus.